Telefon: 317 721 828    |    E-mail: brozek@nakladatelstvi-start.cz

PODMÍNKY PRODEJE KNIH ZA VÝHODNÉ CENY

V této rubrice vám nabízíme knihy, které mají určité mechanické poškození desek vazby nebo  obálky. Většinou se jedná o naražení nebo poškrábání lamina apod. Sleva je individuální podle stupně poškození jednotlivé publikace. Textová část knih je naprosto v pořádku.

Tyto knihy nelze zpětně reklamovat!

Vybírat můžete z celého katalogu. Pro dotaz zda vámi vybraný titul je skladem nepoužívejte objednávkový formulář, ale e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejpozději do druhého pracovního dne vás budeme kontaktovat s konkrétní nabídkou. Pokud budete s nabídkou a cenou souhlasit vyplníte a odešlete objednávkový formulář s konkrétním titulem a upravenou cenou. Objednávku potvrdíme a zásilka bude odeslána do dvou pracovních dnů.

Kromě mechanicky poškozených knih vám nabízíme se slevou i jednotlivé kusy dříve vydaných titulů, které již mnohdy v knihkupectví nenajdete.

Jedná se například o tyto tituly:
Vůně čaje, Čtvrtý rozměr, Maličkosti, Hříchy mládí a příležitostné verše, Kam vedou stopy, Andělé stromů, Esa českého filmu…

Postup objednání je stejný jako u mechanicky poškozených titulů.